Новини

12.02.2018
Відкривається реєстрація на участь у роботі конференції «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти».
Конференція відбудеться у четвер, 1 березня 2018 року. 
Початок о 13.00.
Місце проведення: м. Київ, Українське Національне агентство «УКРІНФОРМ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, станція метро «Театральна».
10.02.2018

Ми з вами на оновленому сайті Спілки СЗТ України місія якого акумулювати усі події, дестинації, кейси у сфері сільського зеленого туризму України та за її межами. Формувати мережу «Українська гостинна садиба» цінність якої полягатиме в ідентифікації власника об`єкту розміщення в персональному кабінеті, гарантії якості послуг відповідно до рівня категорії. 
Спілка стане більш відкритою – внутрішні документи, звітування, про команду та стратегічне бачення до ваших послуг.

24.12.2017

Немає ніяких сумнівів у тому, що селяни та інші люди, які працюють у сільській місцевості, є жертвами системної дискримінації, порушень прав людини та зловживань. Декларація ООН про права селян та інших людей, що працюють у сільській місцевості, є першим важливим кроком до подолання системної дискримінації та забезпечення суттєвої рівності. Грудень 2017-січень 2018. Українська мережа сільського ...

12.12.2017

Консультативный комитет Совета по правам человека, подтверждая, что крестьяне равны со всеми другими людьми и в осуществлении своих прав не должны подвергаться никаким формам дискриминации, включая дискриминацию по признаку расы, цвета кожи,

Наш менеджер проконсультує
ava
Менеджер
Ірина
+38 097 31 47 507

Вгору