Хата Берегині
Категорія комфорту

Послуги та ціни

Ліжко / 1 ніч / 1 особа
200 грн
Сніданок
38 грн
Дворазове харчування
200 грн
Триразове харчування
300 грн

Житло, котре пропонується гостям

санітарні місця

У господарстві є

Віддаленність (у км)

Опис садиби

«Хата Берегині» знаходиться в Чигиринському районі, в центрі Холодного Яру поруч зі славетним 1000-літнім дубом Максима Залізняка. За кількістю унікальних археологічних, історичних, наукових обєктів, а їх тут налічується понад 150 найменувань, Холодний Яр займає перше місце в Україні. У лісовому у масиві, і на полях навколо нього, скрізь розкидані кургани скіфської епохи. У Холодному Яру археологи знайшли сліди всіх археологічних культур, починаючи з трипільської культури, яка зародилася в лісостеповій зоні України за 5-4 тисячі років до нової ери.

Тут наші гості можуть краще пізнати українські традиції, історію української визвольної війни 17 та 20-го століття, яку очолив Холодноярський Отаман Василь Чучупака, та насолодитись Холодноярськими краєвидами.
Також на території комплексу знаходиться єдина в Україні діюча Козацька церква Українського Патріархату ім.Петра Калнишевського, де отець Василь проводить обряди хрещення та вінчання.

Поруч знаходиться «Козацький чан» на джерельній воді з холодноярськими травами, під відкритим небом, де пропонуємо нашим гостям попаритись.

В музеї-трапезній «Дикий хутір», що знаходиться в 50 метрах від садиби, пропонуємо покуштувати смачні традиційні українські страви, приготовлені з екологічно чистих продуктів та напої власного виробництва:наливочки, хреновуха та спотикач.Залишіть свій коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись

Власникhttp://hutirbuda.com/ dukujhytir2017@ukr.net +38 (067) 442-79-64 +38 (067) 442-79-64
20933 Черкаська обл., Чигиринський р-н, с. Мельники, хутір Буда, вул. Партизанська 12

Мапа проїзду:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом