Холодноярський зорепад
Категорія комфорту

Послуги та ціни

Сніданок
90 грн
Дворазове харчування
160 грн
Триразове харчування
230 грн

Житло, котре пропонується гостям

санітарні місця

У господарстві є

Віддаленність (у км)

Опис садиби

Агросадиба сільського- зеленого туризму Черкащини «Холоднянський зорепад», розташована на одному з квітучих пагорбів  Холодноярського лісового масиву у Рип’яшиному Яру.
Оточуючий лісовий масив – це листяні дерева, круто прорізаний рельєф яру створює неперевершену красу місцевого ландшафту.
 Садиба як маленький замок виступає з крутого схилу, кімнати розташувалися на чотирьох рівнях, три спальні і гостьова з каміном. Має усі зручності, водночас розміщує 7 осіб, є  можливість самостійно готувати  їжу, а також, за бажанням гостей, господар готуе страви у ПЕЧІ, український борщ, пироги з оселедцем, вареники є можливість замовити кошик для пікніка.
 «Руська баня» на дровах, травьяні чаї, невеличкий басейн,  масаж професійного-мануального масажиста, на замовлення, за потреби запропонуємо дубові віники.
Літня площадка вкрита очеретом захищає відпочиваючих від пекучого сонця ховає усвоєй тіні великий дубовий стіл за яким завжди смачно пахнуть шашлики пожарені на монгалі який впритул підходить до столу.
Дітям ніколи нудьгувати, дитяче містечко вбить баштами, перекидними мостами та гірками.  У коморах башти зберігаються мячі,  луки з стрілами, рогатки, бадмінтони та різноманітні дитячі іграшки.
Стоянка на 2 авто у дворі.
 Гості проживають окремо. Залишіть свій коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись

Власникz.turizm@ukr.net +380978716688 +38 (097) 871-66-88
20742 Черкаська обл., Смілянський р-н., с. Сунки, вул. Софії Русової 126

Мапа проїзду:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом