МАЄТОК country club
Категорія комфорту

Послуги та ціни

Ліжко / 1 ніч / 1 особа
900 грн
Сніданок
включено
Дворазове харчування
200 грн
Триразове харчування
300 грн

Житло, котре пропонується гостям

санітарні місця

У господарстві є

Віддаленність (у км)

Опис садиби

Шановні друзі,

у смт Петровому, що на Кіровоградщині, п’ять років тому стартував проект  «Маєток country club» який не лише успішно розвивається, але і завдяки його багатогранності залучає багатьох шанувальників етнокультури, творчої молоді, успішних людей та любителів зеленого туризму.

Місце в якому розташований фільварок має багатющу історію. Основна будівля,  зведена в стилі еклектики ще в 1905 році, а після проведеної реставрації, з новою силою  притягує погляди  своєю неповторною архітектурною красою і ошатністю.

Навколо, на площі 15га, висаджено яблуневий сад загальною кількістю 40 тис. саджанців, який щороку дарує сотні тонн ароматних і хрустких яблук. 

За цей період, зелений оазис у серці степової України, відвідали тисячі гостей, якими були не лише співвітчизники але і представники близького та далекого зарубіжжя. Маєток неодноразово виступав спонсором і організатором проведенням на його території тематичних фестивалів, свят і різноманітних конкурсів.

Особливо приємно прогулятися дбайливо доглянутою територією Маєтку, помилуватися стрункими туями та величними пірамідальними ведмежими горіхами, пройтися по зеленому килиму партерного газону.   А в ранішню годину, після здорового відпочинку, спостерігати перші промені сонця, які грайливо переломлюються повз стрункі ряди яблуневого саду.  

Маєток славиться своєю надзвичайно смачною кухнею де можна скуштувати смачного обіду від шеф-кухаря європейського класу, яблуневого соку власного виробництва, продегустувати у нашому льохові кращі сорти вин вітчизняних і зарубіжних виноробів, ознайомитися з рідкісними експонатами старожитностей, відвідати міні-зоопарк, погодувати тварин та відпочити милуючись вишуканим ландшафтним дизайном. 

Хочемо відзначити, що  «Маєток country club» сьогодні є чи не найпопулярнішим місцем в регіоні для проведення корпоративних заходів, конференцій, ювілеїв, весіль, екскурсій тощо. 

Тож гостинно запрошуємо Вас до Маєтку country club. 

Адреса: Кіровоградська обл., смт. Петрове, вул. Декабристів,4б

Телефони: (050) 321-21-65; (067) 910-93-93; +38 05237 9 72 25

Наш сайт: http://maetok1905.com.ua

Е-mail: maetok1905@ukr.net

https://www.facebook.com/groups/600930653343217/

відео: https://www.youtube.com/-MoUX-A7WIY  Залишіть свій коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись

Власникhttp://maetok1905.com.ua/ maetok1905@ukr.net +38 (050) 321-21-65
28300 Кіровоградська обл., смт. Петрове, вул. Декабристів, 4б

Мапа проїзду:

Ще садиби в цій області

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом