International Public and Scientific Initiative “Community – Ukraine: Health, Human Potential, Socio-Economic Innovations”

Місце проведення: Київ, Україна

30 травня 2019 р.

Міжнародна громадсько-наукова Ініціатива «Громада – Україна: здоров’я, людський потенціал, соціально-економічні інновації» об’єднує людей, які займаються питаннями децентралізації, зацікавлені у розвитку соціальної та медичної сфери територіальних громад, відкриті до інноваційних форм розбудови соціальної та економічної активності.

Захід орієнтований на: представників територіальнихгГромад; громадські інституції та державні установи; науковців та експертну спільноту; економіко-бізнесову спільноту; фахівців у сфері оздоровчих послуг.

Науковці та дослідники (у галузі Медицини, Соціальних наук, Освіти, Економіки, Права, Організаційних наук, Міждисциплінарних та Мультидисциплінарних досліджень) запрошуються для представлення результатів своїх наукових розробок на широкому національному та міжнародному рівнях.

Умови участі:

● участь у Міжнародній громадсько-науковій Ініціативі «Громада – Україна: здоров’я, людський потенціал, соціально-економічні інновації» (тільки 30 травня 2019) є безкоштовною. Обов’язковою є попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVlPlsMAq5Kef9EH2wvgZmpVPKsmziBf9wV-ZOo4ZTNKiVIA/viewform?usp=sf_link

Останній термін реєстрації 20 травня.

● умови участі з публікацією матеріалів, та участь у роботі семінарів (29 травня та 31 травня) зазначені за посиланням https://www.mhgc21.org/en/News/International-public-scientific-initiative-The-community

Поширення результатів та публікації:

Результати Міжнародної громадсько-наукової Ініціативи «Громада – Україна: здоров’я, людський потенціал, соціально-економічні інновації» будуть представлені у:

● Збірнику матеріалів Міжнародної громадсько-наукової ініціативи (Італія), з присвоєнням унікального індексу DOI кожній публікації.

● у ВЕЛИКОБРИТАНІЇ: в академічному журналі «Journal of Organisational Studies and Innovation» (JOSI) (P-ISSN 2056-9122; E-ISSN 2056-9130), індексованому у Web of Science (Emerging Source Collection), якщо тематика матеріалів відноситься до сфери менеджменту (зокрема, охорони здоров’я та туризму), бізнесу, фінансів та економіки.

● в ІТАЛІЇ: в академічному журналі «Mental Health: global challenges» (E-ISSN 2612-2138; індексованому у Crossref, ResearchBib) якщо тематика матеріалів відноситься до сфери медицини, соціальних наук, освіти, економіки, права, міждисциплінарних та мультидисциплінарних досліджень. http://www.mhgcj.org

Участь у заході не є обов’язковою умовою публікації у зазначених виданнях.

Формати участі:

* Очназаочна участь

* Публікація

Робочі мови заходу: українська, англійська.

Організатори:

● Міжнародна платформа “Mental Health: global challenges of the XXI century” (www.mhgc21.org )

● Bridging Consulting & Management and Business Academy (Great Britain)

Партнери:

Державний сектор: Центр Громадського Здоров’я МОЗ України.

Науковий сектор: Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Національний Університет «Львівська Політехніка», Одеський Національний Економічний Університет.

Міжнародний сектор: Mayors for Economic Growth (EU), “Promote Ukraine” (Бельгія), NDSAN (Італія), Університет Фесалії (Греція), Департамент Громадського Здоров’я, Католицький Університет Іоанна-Павла ІІ (Польща), Академія Економічних Студій (Болгарія), Товариство Червоного Хреста України.

Громадський сектор: секторальна платформа “Місцевий економічний розвиток та інвестиції” Асоціації ОТГ України, Всеукраїнська асоціація «Українська Аграрна Конфедерація», Національна Асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, Спілка сільського зеленого туризму України, Нікопольська Агенція регіонального розвитку, НГО «Борись», НГО «Зростаюче майбутнє».

Основні питання заходу:

Державно-політичний вимір: Територіальна громада: як зробити реформи «для людей»? Як сформувати ефективну систему співпраці громади та держави? Як об’єднати людей для розбудови громади?

Медико-гуманітарний вимір: Як формувати в сучасних українських громадах «здоров’я-орієнтовану економіку» та «здоров’я-орієнтований соціум»? Які інновації та перспективи можливі у розбудові медико-соціальної інфраструктури сільських громад?

Соціально-економічний вимір: Територіальна громада та сучасна Україна: як розвивати людський потенціал для соціально-економічних інновацій? Як капіталізувати наявний людський потенціал громади? Як розвивати нові джерела доходів громади через використання рекреаційних ресурсів?

Міжнародний вимір: Територіальна громада України та глобальний контекст: як успішно осмислити та імплементувати провідний міжнародний досвід? Як змінять життя громади інноваційні системи «smart village» та «health village»?

Структура заходу:

ЧасАктивність
10.00-10.40Інформаційна частина
10.40-11.30Державний сектор
11.30-12.00Кава-брейк. Нетворкінг
12.00-13.00Громадський сектор
13.00-14.00Міжнародний сектор
14.00-15.00Обід. Нетворкінг
15.00-16.00Науковий сектор
16.00-17.00Платформа конструювання інноваційних рішень
17.00Підбиття підсумків

Додаткові можливості (потрібна додаткова реєстрація!):

● Семінар-ворк-шоп «Як опублікувати статтю у рейтингових виданнях». На заході передбачено консультації для авторів, що подали матеріали до британського міжнародного журналу «Journal of Organisational Studies and Innovation» (JOSI) (P-ISSN 2056-9122; E-ISSN 2056-9130), індексованому у Web of Science (Emerging Source Collection).

● Семінар-ворк-шоп «Подання заявок на гранти та фінансування досліджень».

Деталі реєстрації та подання матеріалів:

Важливі дати для авторів:

Подання анотацій на рецензування: до 10 травня 2019 р.

Повідомлення рішення про прийняття анотації до друку: до 20 травня 2019 р.

Подання статті у повному обсязі до друку: до 10 травня 2019 р.

Формування остаточної програми Міжнародної громадсько-наукової ініціативи: до 28 травня 2019 р.

Робоча сесія Міжнародної громадсько-наукової ініціативи: 30 травня 2019 р.

Контактна інформація:

Dr. Viktor Vus, PhD in psychology, Associate Professor,

Editor-in-chief of the journal “Mental Health: global challenges” (www.mhgcj.org  )

Coordinator of the International Conference on Mental Health Care “Mental Health: global challenges of XXI century” (www.mhgc21.org )

Institute for Social and Political Psychology NAES Ukraine

R&D Laboratory for Community Health (LPNU)

NDSAN Network (sector of partnership building) (Italy)

e-mail: (H) viktorvus@ukr.net

+38 067 74 08 429

Більш повна інформація доступна на https://www.mhgc21.org/en/News/International-public-scientific-initiative-The-community

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly