Перший он-лайн ланч з тренерами Академії сільського туризму Спілки сільського зеленого туризму

9 лютого  відбувся перший он-лайн ланч з тренерами Академії сільського туризму Спілки сільського зеленого туризму. Познайомилися, попрактикували small-talk, потеревенили про синергію Євробачення, креативних індустрій та туризму..

То була плідна зустріч, яка надихає до бізнес-ідей, креативу та нетворкінгу. У кожного тренера свої причини, чому саме він обрав цей сталий напрям роботи у сфері сільської економіки, але всі хочуть зробити внесок. І що дуже важливо  – вся команда Академії  – це соціально відповідальна спільнота, це відомі фахівці в сфері сільської гостинності, туризму та агроконсалтингу. Хтось в Україні в різних місцях, хто з Луганщини, Київщини, Сумщини, Дніпропетровщини, Житомирщини, Закарпаття, Запоріжжя, а хтось закордоном. Але зараз нас об’єднує Академія і Спілка. Обговорили результати презентації Академії: 459 зареєстрованих, 337 присутніх на презентації в Zoom, 198 переглядів презентації YouTube, 93,1 % мали позитивне враження, 6,9 % – здебільшого позитивне. Але презентувати –  це одна справа, а рухатися далі впевнено і з цікавим продуктом – це вже інше.

Ми сьогодні торкнулися питань корпоративної культури, функціональних обов’язків, майбутніх проєктів і культури проєктної діяльності, підготовки до конкурсу «Найкраще туристичне село» й освітніх продуктів.

Незабаром буде багато цікавих пропозицій. Тож слідкуйте за новинами Спілки сільського зеленого туризму України та Академії сільського розвитку☘️☀️.

Текст взято зі сторінки у Фейбуці Natalia Venherska

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly