A round table on improving training programs for workers and specialists in the field of rural green tourism was held

14 лютого 2018 року у Києві, на базі Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Спілкою сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні було проведено круглий стіл щодо покращення навчальних програм для робітників та фахівців у сфері сільського зеленого туризму. Захід відбувся в межах проекту «Сільський зелений туризм – від  роз’єднаних садиб до територіальних кластерів», за підтримки проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Круглий стіл було проведено з метою подальшого удосконалення фахової системи підготовки та перепідготовки робітників і спеціалістів сфери сільського зеленого туризму.

До участі було запрошено представників провідних навчальних закладів та наукових установ, які займаються питаннями розвитку або мають досвід викладання дисциплін із курсу організації сільського зеленого туризму.

На круглому столі з доповідями щодо навчально-методичного забезпечення і практики викладання дисципліни «Сільський туризм» у навчальних закладах України, досвіду навчального забезпечення та підготовки фахівців з сільського туризму у аграрних коледжах, участі аграрних закладів освіти в розвитку сільського туризму, виступили Зінько Ю. В., старший викладач кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка, член правління Спілки СЗТ України; Петринець В. Ю., заступник директора Стрийського аграрного коледжу, Іщенко Т. Д., професор, в. о. директора Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» та Кальна-Дубінюк Т. П., професор, зав. кафедри аграрного консалтингу і туризму НУБіП України.

Всього у роботі круглого столу взяли участь 21 учасник з м. Києва, Полтавської та Львівської областей.

В рамках круглого столу пройшло плідне обговорення проблем та перспектив освітньої підготовки робітників і фахівців з сільського туризму, за результатами якого були сформовані рекомендації з удосконалення фахової системи підготовки та перепідготовки робітників і спеціалістів сфери сільського зеленого туризму та подані на розгляд Міністерства освіти і науки України для подальшої співпраці Спілки СЗТ і Міністерства у питанні освітнього забезпечення розвитку сільського туризму.

Фото: Спілка СЗТ України.

***

Діяльність стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку».

Діяльність стала можливою завдяки підтримці проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly