Участь в установчому тренінгу грантової програми «Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного стану»

8-9 лютого команда ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у складі Величко Інни, Маслової Ельміри, Володимира Триліса та Інни Тарабарової взяла участь в установчому тренінгу для учасників грантової програми «Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного стану», в межах реалізації Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

Метою Програми «РАДА: наступне покоління» є просування наступного покоління реформ в парламенті, які сприятимуть становленню Верховної Ради України як сучасної, ефективної інституції, що позитивно позначиться на рівні її підзвітності суспільству та демократичному розвитку в Україні. Учасники мали можливість провести презентацію своїх грантових проєктів перед аудиторією. Цей етап був важливим для обміну ідеями та отримання фідбеку для подальшої реалізації проєктів.

Під час тренінгу були розкриті важливі аспекти роботи парламенту та роль громадськості в цьому процесі. Окрему увагу було приділено першим крокам в розробці стратегії парламентської адвокаційної кампанії.

ГО«Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» висловлює щиру вдячність за проведення цікавого та змістовного тренінгу. Впевнені, що знання та навички, здобуті під час заходу, допоможуть нам успішно реалізувати проєкт та зробити значний внесок у розвиток громадянського суспільства в Україні.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly