Україна може бути представлена на всесвітньому конкурсі «Кращі туристичні села»

Україна може бути представлена на всесвітньому конкурсі «Кращі туристичні села»
Державне агентство розвитку туризму оголошує прийом заявок від громад України на конкурс, який проводиться в рамках ініціативи ООН Туризм (World Tourism Organization (UNWTO) «Кращі туристичні села» (The Best Tourism Villages) на 2024 рік.

Мета конкурсу – не тільки зберегти та популяризувати історичні, географічні, культурні, соціально-економічні, природні, екологічні, етнічні та гастрономічні особливості сільської місцевості, а й підвищити внесок туристичної галузі в економічний розвиток сіл та селищ.

Від кожної країни на конкурс може бути подано не більше 8 учасників. Кандидатів від України відбиратиме спеціально створена при ДАРТ комісія з незалежних експертів, які оцінюватимуть заявки відповідно до вимог UN Tourism.

Партнером ДАРТ в організації конкурсу виступить Сільський зелений туризм в Україні – Rural Green Tourism in Ukraine.

Положення, критерії, інструкція до заповнення заявки, настанови щодо документів та форма заявки розміщені на офіційному сайті ООН Туризм: https://www.unwto.org/tourism-villages/en

Прохання надіслати заповнені документи до 10 березня 2024 року на електронну адресу dart@tourism.gov.ua із зазначенням у темі листа «Конкурс The Best Tourism Villages».

Учасники, які пройдуть відбір в Україні, будуть подані на розгляд незалежної зовнішньої Консультативної ради при UN Tourism, до складу якої входять експерти з різних галузей. Вони оцінюватимуть заявки відповідно до трьох основних ознак сталого розвитку територій: економіка, соціальна сфера та навколишнє середовище.

Список сіл, які пройшли відбір, буде оголошений на офіційних ресурсах UN Tourism та ДАРТ у третьому кварталі поточного року.

Дізнатися більше про умови конкурсу можна буде на інформаційній онлайн-зустрічі, що відбудеться 15 лютого 2024 року об 11:00.

Захід транслюватиметься на офіційній Fаcebook-сторінці ДАРТ.

Текст: офіційна сторінка Державного агентства розвитку туризму України в Фейсбуці.

Фото: Андрій Горб. Костюми створені мисткинею Оксаною Сусяк з Верховини.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly