IX regular reporting and election meeting of the Union was held in Kyiv region

18-19 вересня 2019 року в садибі зеленого туризму «Звенигород», що на Київщині, відбулися IX чергові звітно-виборні збори Спілки СЗТ України.

Рішенням засідання правління Спілки до участі у зборах було обрано 39 уповноважених представників із правом голосу – активних членів Спілки із 21 області України. Участь у голосуванні з основних питань взяли 35 осіб, із них 17 – особисто, 18 – дистанційно.

Список обраних уповноважених представників 

У порядку денному зборів розглядалися наступні питання:

• Звіт голови правління ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Васильєва В. П. за період з червня 2016 р. по вересень 2019 р.

У звіті Володимир Павлович наголосив на здобутках 23-річної діяльності Спілки СЗТУ, а також зазначив, перед якими викликами стоїть сьогодні галузь та Спілка СЗТУ зокрема.

За результатами звіту діяльність організації за період з червня 2016 р. по вересень 2019 р. учасниками зборів була визнана задовільною.

Звіт голови правління ГО “Спілка СЗТУ”

• Вибори голови правління ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні».

Згідно результатів голосування за висунутих кандидатів на посаду голови правління на наступний термін було переобрано діючого голову Васильєва Володимира Павловича (23 голоси «за»).

• Вибори членів правління ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні».

Було проведено голосування за кількісний склад правління Спілки, згідно якого затверджено кількісний склад правління у кількості 9 осіб (21 голос «за»).

Склад правління було запропоновано обрати пакетом. Таким чином, отримавши 29 голосів «за», до правління були обрані:

1. Володимир Васильєв – голова правління Спілки, ініціатор і організатор розвитку сільського зеленого туризму в Україні, головний редактор науково-популярного журналу «Туризм сільський зелений», експерт-дорадник з розвитку сільських територій, маркетингу та сільського туризму;

2. Олена Бородіна – зав. відділу економіки і політики аграрних перетворень Інституту економіки та прогнозування НАН України, д.е.н., професор, член-кореспондент НАНУ;

3. Олена Гафурова – професор кафедри аграрного, земельного та екологічного права імені академіка В. З. Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України, д.ю.н.;

4. Юрій Зінько – голова Львівського обласного Центру сільського зеленого туризму, старший викладач кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;

5. Ірина Околович – аспірантка кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, менеджер проекту «Сільський зелений туризм – від роз’єднаних садиб до територіальних кластерів»;

6. Ельміра Маслова – власниця етно-садиби «Мальва Озерна», клубу етно-відпочинку «Рутенія»;

7. Олександр Паларієв – керівник агроекологорекреаційного кластеру «Фрумушика-Нова»;

8. Сергій Тимофієв – очільник Смілянський осередку Спілки СЗТУ, господар зеленої садиби «Холодноярський зорепад», ініціатор створення туристичного кластеру «Гайдамацький шлях»;

9. Олена Щербань – етнологиня, докторка історичних наук, власниця ЕтноЕкоАгроСадиби-музею «Лялина Світлиця».

Із загальними результатами голосування з основних питань можна ознайомитись за посиланням.

Крім цього, на зборах відбулися активні та плідні обговорення і дискусії, зокрема щодо популяризації сільського зеленого туризму в Україні. Кожним учасником зборів було озвучено пропозиції та рекомендації щодо подальших кроків діяльності та можливих напрямків майбутньої роботи Спілки.

Окреме місце у порядку денному було відведено і для вітань та нагороджень. Учасникам зборів були вручені дипломи, подяки, сертифікати категоризації «Українська гостинна садиба». Особливі привітання з ювілеєм надходили на адресу Віри Стефанівни Чепурної, якій виповнилося 70 років. Останні 15 років вона присвятила гостинності у своїй садибі «Кобзарева колиска» на Черкащині, де прийняла майже 3 тис гостей з України та 16 країн. До привітання Віри Стефанівни долучилися не лише члени Спілки, а й запрошені гості, зокрема й ГО «Мережа сільського розвитку України».

Із запрошених представників медіа участь у звітно-виборних зборах взяв і Олександр Куцак, ведучий програми «Колос. Аграрний щоденник» на Українському радіо, з відповідним випуском якої можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо всіх учасників зборів, голову та новий склад правління Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та бажаємо натхнення і успіху в досягненні спільної мети!

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly