Привітання амбасадорки Спілки сільського зеленого туризму Ірини Околович зі здобуттям наукового ступеня доктора філософії з туризму

Амбасадорка Спілки сільського зеленого туризму Ірина Околович здобула науковий ступінь доктора філософії з туризму.

30 серпня 2023 р. відбувся її успішний захист дисертації на тему: «Кластеризація сільського туризму в Україні».

Науковими керівниками дисертації є Ольга Любіцева, доктор  географічних наук, професор Київського національного університету ім. Т.Шевченка і Март Рейманн, доцент з управління, рекреації Таллінського університету, Естонія.

Закордонний досвід засвідчує, що саме кластеризація як форма самоорганізації сільського туризму, є однією з найбільш ефективних.

Проте потенціал кластеризації у нас ще досить мало вивчений. Цим зумовлена актуальність тематики даного дисертаційного дослідження.

Основні його положення стосувалися розробки моделі кластеризації туризму  в сільській місцевості, а також чинникам, які зумовлюють успішність кластерів сільського туризму.

Голова Спілки сільського зеленого туризму Володимир Васильєв: «Важливе практичне значення отриманих результатів дисертації. Результати цього дослідження можуть бути використані органами державної влади, місцевого самоврядування, а також учасниками ринку, власниками садиб для підвищення сталості своєї діяльності».

Спілка сільського зеленого туризму вітає Ірину Околович з присвоєнням наукового ступеня доктора філософії з туризму і сподівається на продовження діяльності для розвитку нашої спільної справи.

Довідково.

Ірина Околович  у 2017 році закінчила Київський Національний Університет ім.Т.Шевченка та отримала диплом магістра з відзнакою за освітньою програмою туризмознавство, спеціалізація – міжнародний туризм. У 2018-2023 рр навчалася в аспірантурі КНУ ім.Т.Шевченка.

У період навчання працювала заступницею Голови правління спілки сільського зеленого туризму.

У 2023 р. стала Амбасадоркою Спілки сільського зеленого туризму в Україні.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly