Seminar “Farming and Tourism” was held within the framework of the Forum of Farming Technologies

В рамках Форуму фермерських технологій на новій дислокації КиївЕкспоПлаза 12 березня 2019 р. відбувся семінар «Фермерство та туризм».
Відкрив семінар Шупик Сергій Миколайович, заступник директора Департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій – начальник відділу підтримки фермерства Мінагрополітики. 
Володимир Васильєв, голова Спілки СЗТ України, виступив з презентацією досвіду організації сільського туризму та рекомендаціями для власників селянських та фермерських господарств щодо організації туристичної діяльності. 

Павло Ярмій, керівник Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад, віце-президент Таврійського Туристичного Альянсу презентував проект Greenways «Соляна Дорога».

Про особливості освітніх програм для сталого сільського розвитку – досвід США, говорила Кальна-Дубінюк Тетяна Прокопівна, д.е.н., професор кафедри аграрного консалтингу і туризму НУБіП України.

Олена Локутова, к. с.-г. наук, доцент кафедри аграрного консалтингу і туризму НУБіП України наголошувала на можливостях організації апітуризму у фермерських господарствах.

Людмила Смолякова, народний майстер – про відродження трипільської культури та її місце у розвитку туризму.
На виставці працював стенд Спілки сільського зеленого туризму України. Організатори стенду Тетяна Шашкова та Ірина Околович; Олег Демченко пропонував продукцію фермерського господарства «Любимівський шафран» та ділився досвідом організації туризму; Людмила Волошинова з Кіровоградщини зважилася на вступ до членів Спілки, Людмила Смолякова представила вироби трипільської культури; Андрій Войтко та Євген Безуглий, фермери з Київщини у новому туристичному сезоні планують зробити перші кроки у сфері туристичної діяльності. 

Сприяння у роботі стенду та проведенні семінару було надано Департаментом підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Мінагрополітики.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly