On-site training seminars on rural green tourism

Впродовж п’яти років кафедра аграрного консалтингу і туризму НУБіПу, разом із ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» проводить виїзні курси підвищення кваліфікації з сільського зеленого туризму. Курси розраховані на представників місцевих органів влади та самоврядування, громадських організацій, власників особистих селянських та фермерських господарств, які надають послуги з сільського зеленого туризму.

Програма курсів охоплює широкий спектр питань, які є актуальними при веденні діяльності в сфері сільського зеленого туризму. Слухачі курсів мають можливість отримати ґрунтовні знання з  історії та особливостей розвитку сільського зеленого туризму у світі та в Україні, нормативно-правової бази та державної політики у цій важливій для розвитку сільських територій сфері, маркетингу та менеджменту, якості надання послуг, категоризації та сертифікації агроосель тощо.

Виїзні семінари вже проведено у Львівській (м. Трускавець, м. Стрий), Івано-Франківській (м. Косів, смт. Ворохта), Вінницькій (м. Вінниця, м. Липовець, с. Гайове), Кіровоградській (м. Кропивницький), Черкаській та інших областях України.

Отримані знання допомагають слухачам стати кваліфікованими фахівцями в сфері сільського зеленого туризму, сприяють зростанню достатку як окремо взятої родини, так і в цілому сільської громади, спонукають розбудові інфраструктури, активізують діяльність сільських громад у відродженні та збереженні культурної спадщини.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly