Meeting of TDATU students with the head of the Union’s branch in Zaporizhzhia region

В рамках співпраці Таврійського державного агротехнічного університету ім. Дмитра Моторного з громадською організацією «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму» в Запорізькій області пройшла зустріч студентів спеціальності Туризм з головою відокремленого підрозділу Бернагою Наталією Юріївною.

Сільський зелений туризм на сьогодні є одним з перспективних напрямків туризму, його розвиток здійснює позитивний вплив на відродження сільської місцевості та її народних звичаїв і традицій. Наталія Юріївна розповіла про розвиток сільського зеленого туризму в регіоні, презентувала практичний досвід функціонуючих садиб в Запорізькій області, поділилася своїми особистими враженнями від перебування в зелених садибах.

Голова відокремленого підрозділу Спілки в області має також закордонний досвід відвідування та оцінки роботи сільських зелених садиб світу. Вона розповіла про практичний досвід таких країн як Ізраїль, Білорусь, Польща, США.

Велике значення у функціонуванні сільського зеленого туризму є народні промисли, виготовлення сувенірної продукції, народних оберегів та національних атребутів. Студентам було наглядно представлено вироби народних майстрів Мелітопольщини – це ляльки-мотанки, ляльки-обереги, янголята-обереги. Студентів дуже зацікавила технологія виготовлення ляльок, виникло бажання організувати майстер-клас з народного промислу. Виготовлена продукція буде використана на благодійні заходи в дитячі заклади освіти.

Зустріч була наповнена цікавою інформацією, реальними практичними рекомендаціями в напрямку розвитку сільського зеленого туризму та щирою дружньою атмосферою.

Науково-педагогічний склад кафедри бізнес консалтингу та міжнародного туризму, студенти спеціальності Туризм ТДАТУ висловлюють велику вдячність голові відокремленого підрозділу Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Запорізькій області Берназі Наталії Юріївні за цікаву зустріч та можливість подальшої співпраці.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Thank you, the application has been sent.
We will contact you shortly