Положення про амбасадорів, Амбасадори


Лана Вєтрова

Професійна журналістка, авторка та ведуча прямих ефірів Національної радіокомпанії України, керівниця Національного Реєстру Рекордів України та головний редактор друкованого видання Книга Рекордів. Співпрацює зі ГО «Спілка сільського зеленого туризму України» з дати її створення, з 1996 року. Майже 10 років була авторкою та ведучою туристичної програми «Чумацький шлях», яка внесла свій вклад в розвиток сільського зеленого туризму та Спілки СЗТ України як її прес-секретар.


Тетяна Кальна-Дубінюк

Докторка економічних наук, професор Національного університету біоресурсів і природокористування України. Майже 20 років завідувала кафедрою аграрного консалтингу і туризму університету. Упродовж цього часу кафедра успішно співпрацювала зі Спілкою СЗТ України, проводила семінари, тренінги, конференції, сертифікацію дорадників і експертів дорадників з сільського зеленого тризму, відкрила і ліцензувала нову навчальну програму «Туризм», ввела нові курси з сільського зеленого тризму, розробила навчально-методичну літературу. Членкиня Всесвітньої мережі професіоналів агротуризму.


Ірина Околович

Докторка філософії в туризмі, експертка з розвитку сталого туризму в громадах. У 2019-2022 році членкиня правління та заступниця голови правління Спілки СЗТ України. Учасниця програм стажування в Апараті Верховної Ради України та Школі природничих наук та здоров’я Талліннського університету (Естонія), міжнародних проєктів та програм. Слухачка навчального курсу для здобуття Диплому із кліматично-дружнього туризму в Інституті туристичних наук (Мальта), співлідерка українського відділення кліматично-дружніх подорожей SUNx Malta Climate Friendly Travel Chapter for Ukraine.
Координую та реалізовую проєкти з питань розвитку туризму, сталого розвитку туризму, розвитку сільського туризму, розвитку сільських територій та громад


Олександр Паларієв

Член правління ГО «Спілка СЗТ України», голова ГС «Агро-еколого-рекреаційний кластер «ФРУМУШИКА-НОВА», голова наглядової ради ГС «Дорога вина та смаку Української Бессарабії», д.ф.е., засновник етнографічного музейного комплексу та комплексу сільського зеленого туризму «ФРУМУШИКА-НОВА» на базі вівчарського та виноробного господарства у голому степу, Одеська область. Збудував найвищу у світі статую Чабана, яка увійшла до Книги рекордів Гіннеса. Оформив 2 локальні продукти з географічним зазначенням «Вино долини Фрумушика» та «Баранина Фрумушики». Ведеться будівництво на місці старого хутора Смарт-Село-Музей «Семисотка».


Микола Череп

Голова правління ГО «Петрушівський осередок Спілки СЗТ України, громадський діяч, член Українського геральдичного товариства та Спілки краєзнавців України, засновник та власник агротуристичного комплексу «Соколиний хутір» (с. Петрушівка, Чернігівська обл.), фотохудожник (24 персональні фотовиставки в Україні та за кордоном). Практичний досвід історико-етнографічної, пам’яткоохоронної та туристичної роботи – 28 років. Член Спілки СЗТ України з 2003 року.


Олена Щербань

Докторка історичних наук, українська етнологиня, власниця Етно Просвітницького Осередку – ЕтноСадиби-Музею “Лялина Світлиця”, що в Опішні, Полтавщина (заснований в грудні 2010 р.). Авторка і організаторка відомого в Україні та деяких країнах Європи унікального ЕтноГастроФестивалю “Борщик у глиняному горщику 2014-2023 рр”.


Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом