“До села за враженнями: екскурсія від «А» до «Я»”: старт на освітній платформі SendPulse

Ми раді повідомити, що курси Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України офіційно розпочато на освітній платформі SendPulse, що стало можливим завдяки експертній підтримці проєкту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Вже стартували он-лайн заняття з курсу “До села за враженнями: екскурсія від «А» до «Я»” для тих, хто прагне освоїти основи екскурсійної діяльності у сільському туризмі та навчитися організовувати незабутні екскурсії.Перший модуль курсу, який проводить тренерка Академії сільського розвитку та доцентка кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету Таїсія Чернишова, присвячений важливій темі: “Гід та його роль у туристичному бізнесі”. Учасники дізналися про:

  • основні вимоги до професії гіда;
  • юридичні аспекти діяльності, включаючи можливості для ВПО та ветеранів;
  • методики підготовки та проведення екскурсій в сільській місцевості, зокрема вибір об’єктів, техніки взаємодії з туристами та забезпечення безпеки;
  • особливості показу і розповіді на екскурсіях в сільських територія, приклади практичних кейсів.

Заняття проходять в онлайн-форматі, що дозволяє учасникам з різних куточків країни зручно долучатися до навчання, зокрема із Київської, Запорізької, Сумської, Львівської, Дніпропетровської, Житомирської, Черкаської, Харківської областей.

Що далі?

Після завершення першого модуля, естафету продовжить віцепрезидентка з науково-педагогічної та навчальної роботи Академії сільського розвитку, докторка педагогічних наук Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Галина Щука та віцепрезидентка з маркетингу та комунікацій Академії сільського розвитку, викладачка КНУ імені Тараса Шевченка Діана Гринюк, які поділяться своїм досвідом та знаннями в наступних модулях:

  • Модуль 2. “Вивчаємо споживача – сільського туриста” (Галина Щука). Учасники досліджуватимуть типи сільських туристів, їхні потреби та очікування, що стане основою для створення вдалого туристичного продукту.
  • Модуль 3. “Цифровий гід та бренд території” (Діана Гринюк). Мова йтиме про використання цифрових інструментів, важливість брендингу територій з метою створення унікального образу регіону.

Фінальне заняття у рамках Модуля 4 об’єднає зусилля всіх тренерів – Таісії Чернишової, Галини Щуки та Діани Гринюк – для практичного закріплення здобутих знань.

Чому це важливо?

Академія сільського розвитку працює над тим, щоб допомогти садибам, професіоналам та громадам створювати якісний туристичний продукт на селі, який відкриватиме унікальні сторони сільського життя. Модулі, як і весь курс, орієнтовані на практичні навички, які стануть основою для роботи в реальних умовах.

Попереду на учасників чекають нові знання, цікаві завдання та можливість отримати сертифікат, який підтверджує рівень  підвищення їх кваліфікації.

Ми вдячні всім, хто долучився до курсу, та бажаємо учасникам успіхів у навчанні!

Примітка: створення освітньої платформи SendPulse стало можливим завдяки експертній підтримці проєкту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Публікації Спілки сільського зеленого туризму України на освітній платформі не обов’язково відображають погляди ПРООН, інших агенцій ООН чи Швейцарської Конфедерації.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом