Гості з коледжу культури і мистецтв були надзвичайно вражені самобутністю та унікальністю експозицій музеїв кафедри та виявили щиру зацікавленість в навчанні в університеті.

В Тарутинському районі Одеської області розробляється агротуристична модель кластеру, що базується на основі сільськогосподарського підприємства, виробництво продукції якого пов’язане з різноманітними продуктами харчування. У цьому господарстві рекреаційно-туристичні послуги виступають як додаткові. Проект кластеру зосереджений в основному на розвиток туристичної інфраструктури та обслуговування туристів. Ця модель представлена агро-еколого-рекреаційним кластером «Фрумушика-Нова».

З метою залучення населення навколишніх сіл району до позааграрних видів діяльності, активізації діяльності місцевих депутатів, представників місцевих органів виконавчої влади та територіальних громад в Тарутинській районній державній адміністрації 4 квітня 2018 р. відбувся семінар на тему «Диверсифікація діяльності сільського населення Тарутинського району Одеської області».

Запрошені: Васильєв Володимир Павлович, голова правління Спілки сільського зеленого туризму України, Тетяна Дем`ян, власник садиби та представник кластеру «Бойківські газди», що у Сколівському районі Львівської області та Олександр Грабовський, президент Одеської асоціації туроператорів.

            Організатор семінару та головний доповідач, Олександр Андрійович Паларієв, керівник проекту агро-еколого-рекреаційного кластеру  «Фрумушика-Нова».

У роботі семінару взяли участь: Кюссе Іван Георгійович, голова Тарутинської районної держадміністрації та Тасмасис Олександр Іванович, голова Тарутинської районної ради.

За результатами семінару Кюссе Іван Георгійович, голова Тарутинської районної державної адміністрації,  Васильєв Володимир Павлович, голова правління Спілки сільського зеленого туризму України та Олександр Андрійович Паларієв, керівник проекту агро-еколого-рекреаційного кластеру  «Фрумушика-Нова» підписали меморандум про  партнерство, співпрацю та домовились про:

  • консолідацію зусиль у сфері популяризації сільського зеленого туризму:
  • впровадження стандартів «Українська гостинна садиба»;
  • підвищення ефективності діяльності Сторін у цьому напрямку;
  • організацію спільних заходів, проектів для реалізації мети, визначеної цим Меморандумом.

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/v-odeskij-oblasti-realizuyut-pilotnij-proekt-po-stvorennyu-agroklasteru

https://www.ukr.net/#news/details/odessa/61282544/

http://dumskaya.net/news/vo-frumushike-nachnut-vyrashchivat-lavandu-i-rea-082630/

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом