Хакатон «Правова освіта сільських жителів. Сільський туризм як один з успішних кейсів розвитку ТГ та приклад взаємодії між парламентарями та виборцями»

20 червня 2024 року в Овруцькій центральній бібліотеці імені Андрія Малишка команда ГО «Спілка сільського зеленого туризму України» у складі координаторки проєкту Величко Інни, експертів проєкту Маслової Ельміри, Триліса Володимира та Тарабарової Інни провела Хакатон «Правова освіта сільських жителів. Сільський туризм як один з успішних кейсів розвитку ТГ та приклад взаємодії між парламентарями та виборцями» для представників ТГ в рамках проєкту «Парламент для села: правообізнаність сільського населення як інструмент впливу на прийняття рішень». В заході взяли участь 36 учасників представників Овруцької ТГ.

Представники ГО «Спілка сільського зеленого туризму України» поділилися своїм досвідом та знаннями, що сприятимуть вдосконаленню і популяризації сільського зеленого туризму в Україні.

Завдяки вправі з формування карт ресурсів «Стіна слави», учасники змогли визначити, які ресурси для розвитку сільського туризму має їхня громада. Вони побачили, наскільки різноманітними та цінними є ці ресурси, а також наскільки важливо їх ефективно використовувати та презентувати туристам. Виявлення ресурсів – це важливий перший крок у розвитку сільського туризму. Це дає змогу громаді усвідомити свій потенціал і зрозуміти, як найкраще його реалізувати. Учасники зустрічі обговорили питання важливості розвитку сільських територій та зеленого туризму.

Мозковий штурм «Проблеми та виклики громади, шляхи їх подолання» допомогла учасникам колективно ідентифікувати ключові проблеми та перешкоди, які стоять на шляху розвитку сільського туризму в їх територіальній громаді. Спільне обговорення проблем і пошук рішень надихнуло учасників та підвищило їх мотивацію до розвитку сільського туризму у своїй громаді.

Дякуємо всім, хто доєднався до заходу!

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом