Навчальні матеріали проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»

З вересня 2015 р. ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» стала кандидатом до списку учасників проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств».

Проект «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Проект розпочався програмою навчання, яка ґрунтувалася на найбільш нагальних потребах Спілки та інших учасників. Це не тільки тренінги, з нами працювали консультанти за кожним напрямом в форматі коучингу. Це і домашні завдання, результати виконання яких у подальшому мали знайти своє місце у практичній діяльності. Основні напрямки: управління бізнес-об’єднанням та внутрішні політики, адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання, фандрейзинг для бізнес-об’єднань МСП. У навчанні брали участь члени Спілки та члени правління.

Всі навчальні матеріали Проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» безкоштовно і постійно доступні для всіх на каналі YouTube і в розділі «Академія бізнес-об’єднань» від ПРООН на сайті Національної платформи МСБ.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом