Навчання на ОКР «Бакалавр» за спеціальністю «Туризм»

Прийом документів здійснюється за наявності ЗНО (4 роки), або на базі диплому молодшого спеціаліста з напряму «Туризм, готельно-ресторанний бізнес» (3 роки). Після закінчення навчання присвоюється кваліфікація «Бакалавр з туризму, фахівець з туристичного обслуговування» та видається диплом бакалавра державного зразка.

Програма навчання базується на досвідчених викладачах університету та передбачає залучення викладачів із передових університетів Європи та Америки для вивчення організації сільського туризму на основі актуальних напрямів його розвитку за кордоном, застосування сучасних сервісних програм та методів обслуговування клієнтів, інформаційно-консультаційних технологій для організації агроосель, ландшафтного дизайну, розробки найкращих маршрутів відпочинку та пізнавальних програм, проведення тематичних фестивалів та ярмарок для населення з різними потребами.

Практика відбуватиметься на базі сучасних агроосель в живописних куточках України та зарубіжжя – Польщі, Угорщини, Нідерландів, Португалії тощо.

Після закінчення навчання бакалаври отримають можливість працювати в сфері сільського туризму, в консалтингових фірмах, надавати консультаційні послуги щодо створення агроосель,  їх  розвитку, географії і видам відпочинку на природі.

Форми навчання: денна та заочна.

Вступні іспити (ЗНО):

– з української мови та літератури (обов’язково);

– з іноземної мови (обов’язково);

– з математики або географії (за вибором).

У розпорядженні студентів наукова бібліотека університету, а також сучасні навчально-наукові лабораторії з безкоштовним доступом до мережі Інтернет, спортивні зали, тренажерний зал, їдальні та буфети.

До культурного життя студенти залучені через чисельні художні творчі колективи. До послуг студентів – санаторій-профілакторій, оздоровчі центри та бази відпочинку.

Університет має потужну військову кафедру, де студенти проходять військову підготовку за програмою офіцера запасу.

За довідкою та інформацією звертайтесь:

Кафедра аграрного консалтингу  і туризму, 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус № 10, кімн. 214, тел./факс : (044) 527-80-61.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом