Підсумкова конференція проєкту «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму»

Запрошуємо бажаючих доєднатися як он-лайн слухач на підсумкову конференцію міжнародного проєкту «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму» за фінансової підтримки Естонського центру міжнародного розвитку.

📅 17 травня 2024 р.

⏰10.00-17.00

✅Формат заходу: оффлайн та онлайн формат.

📍Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Червоний корпус, вул. Володимирська, 60, Київ.

⚡️Цільова аудиторія: власники бізнесу в сільській місцевості, у тому числі гостинних сільських садиб, представники законодавчого, національного та регіональних органів влади, територіальних громад, освіти та науки, громадських організацій, медіа.

🔹️Мета заходу: підвищення обізнаності про можливості диверсифікації сільської економіки через туризм в умовах воєнного стану та поствоєнного відновлення; налагодження взаємодії між українськими та естонськими фахівцями; формування професійної мережевої спільноти з сільського розвитку для обговорення та вирішення актуальних проблем.

🌟Робоча мова: українська, англійська. Участь у заході є безкоштовною.

📲Програма заходу за посиланням: https://drive.google.com/file/d/12yXB-1WX846EDKu7QIdhGz5qae9F5vGw/view

❗️Реєстрація для бажаючих доєднатися до конференції як он-лайн слухач: http://surl.li/tpnue

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом