План реалізації проєкту “Парламент для села: правообізнаність сільського населення, як інструмент впливу на прийняття рішень”

ГО “Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні” реалізовує проєкт : “Парламент для села: правообізнаність сільського населення, як інструмент впливу на прийняття рішень” в рамках грантової програми «Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного стану», в межах реалізації Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

План заходів, запланованих для реалізації цього проєкту, є багатогранним і спрямованим на досягнення поставлених цілей. Передбачається проведення трьох навчальних онлайн вебінарів, спрямованих на представників територіальних громад – «Проблеми в галузі комунікації виборців з парламентарями». Командою проєкту заплановано проведення шести хакатонів для представників територіальних громад.

Також в рамках реалізації проєкту будуть проведені три публічні консультації з народними депутатами – Ларисою Білозір з Вінницької області, Борисом Приходько з Чернігівської та Володимиром Арешонковим з Житомирської, де громадяни зможуть висловити свої думки та надати пропозиції щодо розвитку сільського зеленого туризму. Передбачена активна адвокація, а саме внесення поправок до існуючих нормативних актів та можливість подання законопроєкту «Про сільську гостинність» на розгляд ВРУ, який покращить діяльність власників сільських садиб.

Крім того, заплановано проведення соціологічного опитування серед виборців “Обізнаність виборця з діяльністю народного депутата та виявлення проблем, що перешкоджають конструктивному діалогу з представниками законодавчої влади”, що дозволить зібрати важливі дані та оцінити громадську думку.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом