Представники Академії сільського розвитку проходять навчання у Києво-Могилянській бізнес-школі

13-14 травня президентка Академії сільського розвитку Наталя ВЕНГЕРСЬКА та віцепрезидентка з маркетингу та комунікацій Діана ГРИНЮК  долучилися до нового циклу навчальних програм з управлінського розвитку від UNDP та kmbs за підтримки Швейцарії. Заступник декана Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) Едуард Мальцев провів перший модуль у межах навчальних програм з управлінського розвитку, організованого проєктом Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань мікро, малого та середнього бізнесу (ММСП) України» за підтримки Швейцарії на базі програм kmbs. 

Під час модулю «Системне мислення», розробленого паном Мальцевим, керівники та керівниці організацій підтримки бізнесу, серед яких представники Спілки сільського зеленого туризму, Української Ради Бізнесу, Національної платформи малого і середнього бізнесу та партнерських бізнес-об’єднань UNDP, дослідили свої організації як системи та знайшли можливості їх подальшого розвитку. 

Системне мислення (Systems Thinking) розширює діапазон доступних варіантів вирішення проблем, поглиблювати мислення, допомагаючи формулювати проблеми абсолютно по-новому. Водночас принципи системного мислення допомагають усвідомити, що ідеальних рішень не існує; вибір, який ми робимо, матиме вплив на інші частини системи.

Президентка Академії сільського розвитку Наталя ВЕНГЕРСЬКА та віцепрезидентка з маркетингу та комунікацій Діана ГРИНЮК поділилися досвідом формування системи залучення клієнтів Спілки сільського зеленого туризму з іншими бізнес-лідерами. Вони разом з представницею Української Ради Бізнесу, керівницею адвокасі відділу  Юлією Чумак підготували та успішно захистили  домашнє завдання з курсу.  

 Керівник проєктів UNDP в Україні Максим Борода зазначив, що цей курс побудований на фундаменті, закладеному попередньою навчальною програмою:  «Цей цикл — закономірне продовження лідерської програми, реалізованої UNDP у партнерстві з kmbs у 2021 році. Він покликаний забезпечити лідерів та лідерок бізнес-об’єднань необхідними компетенціями для ефективного управління масштабними організаціями навіть у кризових умовах». 

Навчальний цикл триватиме до 14 серпня та включає чотири авторські програми від kmbs спрямовані на розвиток знань з побудови різноманітних бізнес-процесів. 

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом