Презентація Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризмуУкраїни на стратегічній сесії «Інноваційні туристичні продукти: проєктуваннярегіонального успіху»

15 травня 2024 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за підтримки Менторської програми 5.0 Центру демократії та верховенства права відбулася стратегічна сесія «Інноваційні туристичні продукти: проєктування регіонального успіху».

Мета стратегічної сесії полягала в тому, щоб об’єднати ключових стейкхолдерів та експертів у сфері туризму для розробки інноваційних туристичних продуктів, що сприятимуть розвитку регіону. Основні завдання сесії включали: 1. Створення нових ідей для туристичних продуктів, які поєднують унікальні місцеві особливості з інноваційними підходами. 2. Вивчення можливостей для підвищення конкурентоспроможності регіону на туристичному ринку за рахунок впровадження нових продуктів та послуг. 3. Пошук шляхів для збільшення доходів регіону за рахунок зростання туристичного потоку та розширення туристичних можливостей. 4. Створення мережі партнерств між місцевими підприємствами, науковими та освітніми установами, владою та іншими стейкхолдерами для спільної роботи над проєктуванням та впровадженням нових туристичних продуктів. 5. Розробка ефективних стратегій маркетингу та просування нових туристичних продуктів, що дозволить привернути увагу цільової аудиторії. 6. Встановлення пріоритетів та критеріїв для реалізації проєктів, що сприяють успіху регіону.

На сесії Наталя ВЕНГЕРСЬКА (президентка Академії сільського розвитку Спілки СЗТ України) та Олеся КОРНУС (віце-президентка Академії сільського розвитку Спілки СЗТ України) презентували Академію сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України як неформальну освітню інституцію.

З доповіддю щодо сучасних трендів застосування використання принципів економіки спільної участі для розвитку громад та туристичної діяльності виступив Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО (тренер Академії сільського розвитку Спілки СЗТ України) та Валентина ХОЛОДОК з презентацією «ОКЗ “Харківський організаційно-методичний центр туризму”: напрями діяльності та досвід створення мережі партнерств» (тренер Академії сільського розвитку Спілки СЗТ України).

Стратегічна сесія стала важливою платформою для обміну досвідом, сприяла активному залученню учасників до обговорення, пошуку спільних рішень та розробки пропозицій щодо проєктування хабу сталого регіонального розвитку і туризму в Сумській області.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом