Публічна консультація з помічником народного депутата України «Правова освіта сільських жителів. Сільський туризм як один з успішних кейсів розвитку ТГ та приклад взаємодії між парламентарями та виборцями»

21 червня 2024 року в Овруцькій центральній бібліотеці імені Андрія Малишка відбулась публічна консультація «Правова освіта сільських жителів. Сільський туризм як один з успішних кейсів розвитку ТГ та приклад взаємодії між парламентарями та виборцями» для представників Овруцької ТГ  в рамках проєкту «Парламент для села: правообізнаність сільського населення як інструмент впливу на прийняття рішень» з помічником народного депутата України Володимира Арешонкова – Гриневичем Віктором. Під час заходу учасники мали можливість поспілкуватись з помічником депутата та отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять.

Основна мета заходу – підвищити обізнаність сільського населення щодо правових основ взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, а також надати практичні рекомендації щодо ефективної комунікації з депутатським корпусом для вирішення нагальних проблем громад та сприяння їх сталому розвитку.

Учасники консультації також презентували свої проєкти розвитку сільського туризму в своїх громаді, серед яких були виставки традиційних ремесел, сувенірів, створення майстер-класи, а також екскурсійні маршрути територією громади з відвідуванням історичних, природних та культурних об’єктів.

Обговорення цих важливих питань дозволило визначити ключові напрямки та конкретні кроки для розвитку сільського туризму в Овруцькій територіальній громаді.

Такі заходи сприяють підвищенню правової обізнаності сільських жителів, розвитку діалогу між владою та громадою, а також пошуку спільних рішень для розвитку сільського туризму та забезпечення сталого розвитку ТГ.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом