

Дорогі читачі та читачки, колеги та колежанки!
Ми, керівництво та колектив ДРА у Берліні, щиро вітаємо вас та усіх громадян України з 30-ю річницею проголошення Незалежності. Великим і значним кроком є те, що відтоді ваша країна ступає власним шляхом і з 2013-2014 рр. відновила свій поступ, посилаючись на демократичний образ суспільства та держави, що поєднує сталий розвиток усіх регіонів та взаємодію держави й громадянського суспільства щодо усіх значних тем для людей, економіки, політики та навколишнього середовища.
Розвиток впродовж останніх тридцяти років сильної, демократичної та інтегрованої України, у якій гарантовано свободу та права, а також можливість участі та самореалізації громадян, де громади стають міцнішими та дієздатнішими, безперечно є важливим для усіх інших людей та країн Європи. Ми щиро раді, що, працюючи разом з вами, нашими партнерами і, зокрема, зі Спілкою сільського зеленого туризму України, ми й надалі сприяємо цим процесам. Ми бажаємо Україні та всім українцям, щоб подальший розвиток і надалі відбувався як у містах, так і у сільських місцевостях, попри складні умови, в тому числі попри війну, яку керівництво Російської Федерації все ще продовжує вести на Сході України, та зважаючи на виклики економічного характеру, що можуть бути поступово подолані найближчими роками.
Наша організація – ДРА – це міжнародна, недержавна та некомерційна організація, що знаходиться в Берліні й має на меті співробітництво і зміцнення громадянського суспільства та його тематичних та професійних компетенцій, а також поєднання досвіду експертів та акторів громадянського суспільства у Східній та Центральній Європі. Ще з 1990-х років ДРА працює разом із партнерами у цьому регіоні та підтримує відкриту та мирну співпрацю, зокрема між Німеччиною, Росією, Україною, Білоруссю та іншими країнами Східного Партнерства – у демократичній Європі без кордонів. Свої зусилля на користь захисту клімату та навколишнього середовища, а також задля сталого розвитку ДРА розпочала ще у 2009 році та за цей час встигла реалізувати численні програми, фокус яких простягався від підтримки діяльності місцевих ініціатив до сприяння участі громадянських організацій та журналістів і журналісток у кліматичному саміті ООН.
Ми щиро сподіваємося, що наш спільний проєкт «Перспективи сталого розвитку сільських територій» позитивно вплине не лише на розвиток України в цілому та на посилення потенціалу її мешканців, а й на покращення шансів на співіснування та виживання людей та природи у глобальному контексті. Наш проєкт націлений на посилення ініціатив зі сприяння сталому розвитку у сільських місцевостях України. Разом з партнерськими організаціями, ДРА організовує програми додаткової освіти для місцевих представників сільських регіонів, підтримує їх та сприяє налагодженню контактів між ними. Це слугує не лише спомаганню місцевих жителів у виявленні взаємозв’язків між процесами глобального екологічного, економічного й соціального розвитку та можливостями для діяльності на локальному рівні, а й розробці cтійких рішень для регіону.
Ми дуже раді, що Спілка сільського зеленого туризму України приєднався до команди проєкту та що ми маємо можливість реалізувати ряд різноманітних активностей до кінця 2022 року задля розвитку сталого сільського туризму в Україні. Компетенції Спілки відіграють дуже важливу роль для проєкту, оскільки потенціал сільського туризму в Україні надзвичайно великий. Його особливість полягає у тому, що він являє собою не тільки форму сталого туризму, а й може стати інструментом для сталого розвитку сільських регіонів у цілому.
Ми висловлюємо щиру подяку Спілці сільського зеленого туризму України за її вклад у наш спільний доробок та радіємо подальшій співпраці.
З повагою,
Штефан Мелле
Директор ДРА

Залишіть свій коментар / Leave your comment
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.