«Унікум» – журнал про унікальне Закарпаття

Сільський зелений туризм — це не просто відпочинок у сільській місцевості за межами брудного, галасливого міста.

Сільський зелений туризм  — це можливість дізнатися багато нового, отримати купу приємних емоцій, оздоровитися,  продегустувати автентичні страви та напої, взяти участь в майстер-класах, народних ярмарках і гуляннях та багато чого нового, цікавого і пізнавального.

В Європі та в усьому світі вже давно модно і дуже актуально на вихідні, свята і відпустки вибиратися за межі домівки і мандрувати країною, відвідувати щоразу нові місця, знайомитися з новими людьми.

Незважаючи на засилля і зручність Інтернету, багато з нас вагаються перед тим, як вирушити в поїздку. Гарантією того, що відпочинок буде вдалим, може виступити його планування з надійних і перевірених джерел. На сайті всеукраїнської Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні турист може підібрати собі садибу, де можна зупинитися. Тим часом, розважальна програма відпочинку в більшості випадків залишається білою плямою, що вирішується мимохідь.

В сірі, рутинні будні та в будь-яку вільну хвилинку приємно і корисно мріяти про майбутні вікенди разом з дітьми, друзями та родиною. Подорож на Закарпаття зручно і надійно планувати за допомогою журналу «Унікум», який вже давно завоював купу шанувальників як на рідній вотчині так і за її межами.

“Унікум” — це журнал про унікальне Закарпаття, цікаві місця, «родзинки», розваги, пам’ятки природи і архітектури Срібної Землі, які варті уваги в будь-яку пору року. Таємниці середньовічних замків, покинутих військових тунелів Другої світової війни, незвідані маршрути полонинами і найвищими гірськими хребтами Карпат, витвори дерев’яної архітектури давніх зодчих, історія, традиції і культура народностей краю, природні заповідники та розплідники диких тварин, цікаві замітки про унікальні та цілющі рослини Закарпаття, занесені до Червоної книги України, недруковані архівні матеріали, відомі особистості, мода, хенд-мейд, успішні підприємці та виробники краю, здоров’я та краса – це лише неповна частина того, з чим знайомить видання своїх читачів. Тут вичерпний, завжди актуальний, а головне перевірений журналістами редакції перелік інформації: де зупинитися, смачно попоїсти, що варто відвідати, побачити та купити на Закарпатті.

Журнал виходить щокварталу і щоразу це подія для Закарпаття — оскільки є джерелом унікальної інформації не лише для туристів, а й для досвідчених екскурсоводів, мандрівників зі «стажем», шукачів унікальних, колекційних видань.

За анонсами і новинками журналу «Унікум» можна спостерігати на однойменній сторінці в соціальній мережі Facebook. Є можливість придбати архівні попередні номери журналу.

Поштовий передплатний індекс: 86288

Засновник: Лемещенко Т. О., моб. тел.: +38 050 372-27-23; e-mail: tamarababich777@gmail.com.

Головний редактор: Тамара Бабич, тел.: + 38 050 266-05-62.

www.unicum-zak.info

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом