Вебінар для представників територіальних громад за участі народної депутатки України Лариси Білозір

13 травня 2024 року ГО “Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні” провела перший онлайн вебінар “Правові основи та методи комунікації з депутатським корпусом та парламентськими структурами для вирішення регіональних проблем та розбудови територіальних громад”. Цей вебінар відбувся в рамках грантової програми “Громадяни й парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного часу”, реалізованої за підтримки Програми USAID “РАДА: наступне покоління” та проєкту “Парламент для села: правообізнаність сільського населення як інструмент впливу на прийняття рішень”.

Учасниками заходу стали представники територіальних громад Вінницької та Рівненської областей. Під час вебінару вони мали можливість поспілкуватись з народною депутаткою України Ларисою Білозір та отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.

Основна мета заходу – підвищити обізнаність сільського населення щодо правових основ взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, а також надати практичні рекомендації щодо ефективної комунікації з депутатським корпусом для вирішення нагальних проблем громад та сприяння їх сталому розвитку.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом