Вебінар для студентів Запорізького національного університету «Підвищення правової обізнаності виборців щодо форм та методів співпраці з народними депутатами України»

29 квітня 2024 р. був  проведений вебінар із «Підвищення правової обізнаності виборців щодо форм та методів співпраці з народними депутатами України» в рамках реалізації проекту «Парламент для села: правообізнаність сільського населення як інститут впливу на прийняття рішень» для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників. Координаторкою проєкту є Інна ВЕЛИЧКО – членкиня правління Спілки СЗТУ, регіональна представниця Спілки в Житомирській області, тренерка Академії сільського розвитку, власниця етносадиби «Поліська хата». Вебінар відбувся на основі партнерства між Академією сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму в Україні та Запорізьким національним університетом.

Вебінар присвячений питанням підвищення правової обізнаності виборців щодо форм та методів співпраці з народними депутатами України, а також парламентськими структурами задля розбудови територіальних громад, комунікативного висвітлення реформ, залучення громадян до процесу прийняття рішень. Досвід багаторічної діяльності Спілки СЗТУ свідчить про вкрай низьку правову обізнаність мешканців територіальних громад, зокрема, у галузі співпраці з депутатами та парламентськими структурами та адвокації своїх потреб на парламентському рівні. Інформування місцевих активістів про форми та можливості такої співпраці, а також її вплив на розвиток ОТГ та місцевих бізнесів – один з найбільш ефективних шляхів покращення системної взаємодії між народними депутатами України та їх виборцями, професійними спільнотами та громадянським суспільством загалом.  З доповідями виступили члени Спілки СЗТУ: Інна ВЕЛИЧКО, Ельміра МАСЛОВА, Володимир ТРИЛІС, Інна ТАРАБАРОВА.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом