Віцепрезидентка Академії сільського розвитку Галина Щука відвідала Хакатон «Міфологізація Трипілля» в місто Умань

Галина ЩУКА, віцепрезидентка з консалтингу Академії сільського розвитку Спілки СЗТУ, докторка педагогічних наук, професорка кафедри географії та туризму Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ, долучилася до Хакатону «Міфологізація Трипілля», який проходив 26 – 27 квітня в м. Умань Черкаської області. Захід об’єднав науковців, митців, бізнес, представників органів влади та громадських організацій, активістів та інноваторів з різних секторів навколо визначення перспектив подальшого розвитку агротуристичного кластера «Шляхами Трипільської праматері». Хакатон – це один із перших заходів проєкту, який реалізують Це Крафт – https://www.facebook.com/itscraftua та АРР ТОТГ – https://www.facebook.com/arrtotg.

Мета проведення події полягає у створенні невимушеного та надихаючого середовища, сприятливого для розвитку креативності та професійних навичок учасників. Значної уваги приділено майбутнім освітнім поїздкам, спрямованим на вивчення різноманітних традиційних українських ремесел. Це дозволить учасникам поглибити свої знання та навички, а також відчути на собі атмосферу та дух нашої багатошарової культури. Поза тим, ця подія спрямована на створення умов для відновлення та підтримки малих громад на основі їхньої матеріальної та нематеріальної культурної спадщини. Це відкриває нові можливості для розвитку та підтримки українських сіл, їхньої унікальної аутентичності та культурної спадщини. Тема Трипілля виступає символом протоцивілізації, що має важливе значення у формуванні української культурної ідентичності. Ця епоха відображає унікальність та цінність нашої нації, а також її глибокі корені, що простягаються через віки і проникають у різні країни Європи. Тому поглиблене вивчення цієї теми в рамках події дозволить учасникам краще зрозуміти та цінувати спадщину свого народу.

Участь у таких заходах і об’єднаннях – це чудова можливість обмінятися ідеями, отримати відповіді на свої питання, «дати життя» новому проєкту і знайти партнерів для його реалізації.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом