Вступні дводенні тренінги в Академії сільського розвитку: сільська садиба від А до Я

Сільські зелені садиби є важливим елементом туристичної діяльності України і створюють унікальний досвід для відпочинку та відновлення сил, де туристи можуть насолоджуватися природою, спокоєм та затишком сільської місцевості. Сільські садиби надають можливість відчути аутентичну культуру та традиції місцевого населення, випробувати місцеву кухню. Вони стають привабливим магнітом для туристів, які шукають відмінне від міського життя та бажають відвідати невідомі та унікальні місця. Саме тому сільські зелені садиби можуть бути успішним напрямком для розвитку туристичної галузі у сільських районах.

30 квітня та 1 травня були проведені два заходи «Сільська садиба від А до Я» від тренерів Академії сільського розвитку Спілки СЗТУ – Інни ВЕЛИЧКО – членкині правління Спілки СЗТУ, регіональної представниці Спілки в Житомирській області, власниці етно-садиби «Поліська хата», організаторки культурних подій, етно свят та фестивалів, вчителька-методистки вищої категорії, викладачки Житомирського державного університету, громадської діячки, кураторки мистецьких, соціальних, туристичних програм, проектів та акцій; Сергія ТОЛСТІХІНА  – експерта з розвитку туризму в громадах, ведучого телепрограм про сільський туризм, блогер, автора тренінгів по створенню сільських садиб та розробці туристичних маршрутів, випускника Люблінського католицького Університету (Польща), веломандрівника (відвідав 31 країну Європи на велосипеді), власника сільської зеленої садиби на Бакоті «Дім мандрівника», автора численних туристичних карт і маршрутів.

Спікери надали пул практичних порад та інструкцій територіальним громадам та майбутнім власникам сільських садиб з метою створення успішних та прибуткових сільських господарств і розвитку туристичного бізнесу. Йшлося про планування і дизайн сільських садиб, маркетинг та рекламу туристичного продукту, організацію гостьового обслуговування та інші аспекти, які допоможуть сільським громадам привернути туристів та отримати стабільний дохід від туризму.

Зокрема, під час тренінгу “Сільська садиба від А до Я: як територіальним громадам розвивати сільський зелений туризм і заробляти на цьому?” учасники отримали комплексні знання щодо створення та успішного ведення сільських садиб. Достатньо уваги було приділено тому, як громади можуть ефективно використовувати свій потенціал для розвитку сільського зеленого туризму та при цьому отримувати прибуток. Зареєстровані учасники дізналися про стратегії та інструменти, які допоможуть їм залучати туристів та створювати унікальні туристичні пропозиції на основі місцевих ресурсів та культурної спадщини. Тренери також надали практичні поради щодо організації господарства, обслуговування гостей та маркетингу, які допоможуть громадам максимізувати їхній потенціал у сфері сільського зеленого туризму. Слухачі змогли познайомитися з успішними практиками та конкретними кейсами сільських громад Житомирщини, які вже успішно розвивають сільський зелений туризм. Це дозволило зрозуміти, які стратегії та підходи краще використовувати в конкретних умовах своєї території для досягнення успіху в цій царині.

Тренінг “Сільська садиба від А до Я: як створити успішну сільську садибу і заробляти на гостинності. Теорія і практика” – надав учасникам можливість всебічно відстежити процес створення та ефективного управління сільською садибою. Завдяки поєднанню теоретичних знань з діючими практичними кейсами, учасники отримали можливість здійснити планування та розвиток власного сільського господарства з нуля, враховуючи всі аспекти, від маркетингу та обслуговування гостей до управління персоналом та фінансами.

Вступні онлайн тренінги надали вмотивованим учасникам важливі знання необхідні для розпочатку успішної діяльності з метою розвитку сільських зелених садиб. Ці заходи стали чудовим способом залучити учасників до важливої тематики та підготувати їх до подальшої роботи. Завдяки тренінгам учасники отримали розуміння основних принципів, стратегій та практичних інструментів, що допоможуть їм досягти успіху у обраній царині. Тренінги також стимулювали зацікавленість та мотивацію учасників до подальшого навчання та розвитку.

Заходи Академії сільського розвитку спрямовані на підтримку сільських громад у розвитку цього напрямку туризму. Тренери та експерти залюбки нададуть практичні поради, інструменти для створення та успішного розвитку сільських садиб, допоможуть розробити стратегії маркетингу та реклами для привертання туристів, а також усіляко сприяють розбудові інфраструктури для гостьового обслуговування. Головна мета – сприяти розвитку туризму створюючи вигідні умови для гостей та розвитку сільських громад є досягнутою.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом