Журнал “Туризм сільський зелений”, випуск 1 (58)

Спілка сільського зеленого туризму України презентує перший випуск оновленого електронного журналу “Туризм сільський зелений”. 

Науково-популярний періодичний передплатний журнал “Туризм сільський зелений” у паперовому форматі видавався з 1997 по 2014 роки. За цей час було видано 57 номерів (каталоги, путівники, календарі, порадники) накладом понад 200 тис. примірників.

Перший випуск оновленого журналу присвячено рекомендаціям, які розроблені для допомоги власникам сільських садиб підготувати домогосподарства до надання послуг сільського зеленого туризму (сільської гостинності) у корона- та посткоронавірусний період з пріоритетом на захист власного здоров’я та здоров’я гостей. Також журнал ознайомлює з успішними історіями садиб, які вже втілюють ці рекомендації на практиці для мінімізації ризиків пандемії. 

Протягом 2021 року планується видати ще 5 номерів, в яких будуть висвітлені рекомендації, успішні практики, досвід, моделі розвитку та інші теми для початківців, представників громад та всіх зацікавлених у сталому сільському розвитку.

Завантажити перший випуск журналу можна за посиланням.

Оновлений журнал видається в рамках проєкту “Перспективи сталого розвитку сільських територій”. На території України проєкт реалізується ГО Екодія разом з ГС “Українська мережа сільського розвитку” та з ГО “Спілка сільського зеленого туризму України”, у співпраці із DRA e.V. та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

ГО “Центр екологічних ініціатив “Екодія” – це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Екодія веде боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.

ГС “Українська мережа сільського розвитку” – це громадська спілка, яка формує платформу для взаємного навчання та обміну знаннями і досвідом з метою підвищувати якість, ефективність, продуктивність наявних ресурсів сільського господарства і села в інтересах сільського населення та сталого розвитку сільських територій країни.

ГО “Спілка сільського зеленого туризму України” – це громадська організація, яка діє з метою об’єднання господарів садиб та туристів на найпотужніших комунікаційних та маркетингових платформах, створює туристам привабливу та якісну альтернативу при виборі відпочинку у вигляді сільського зеленого туризму і допомагає господарям садиб досягти сталого розвитку.

DRA e.V. –  це міжнародна недержавна благодійна організація, яка працює у сфері освіти, демократії, екології, громадських ініціатив та прав людини. DRA e.V. пов’язує між собою людей і організації та зміцнює контакти між різними секторами суспільства.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом