Зустрічі-консультації з народною депутаткою Ларисою Білозір та народним депутатом Володимиром Арешонковим

У період з 12 по 15 березня команда ГО “Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні” у складі Величко Інни, Маслової Ельміри, Володимира Триліса та Інни Тарабарової провели важливі зустрічі-консультації в рамках реалізації проекту “Парламент для села: правообізнаність сільського населення, як інститут впливу на прийняття рішень” грантової програми “Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного стану” в рамках Програми USAID “РАДА: наступне покоління”.

Зустрічі здійснювалися з народною депутаткою Ларисою Білозір та народним депутатом Володимиром Арешонковим.

Під час консультації з Ларисою Білозір були обговорені питання, пов’язані з організацією хакатонів та публічних консультацій у регіоні, внесення поправок до існуючих нормативних актів та розглянуто можливість подання законопроєкту «Про сільську гостинність» на розгляд ВРУ.

Також команда провела консультацію з народним депутатом Володимиром Арешонковим, на якій обговорювалися питання проведення офлайн заходів на Житомирщині.

Консультації мають велике значення для реалізації проєкту та підтримки розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Вони надають можливість залучити увагу народних депутатів до проблем сільського населення та сприяють формуванню ефективної законодавчої бази для розвитку цієї галузі.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом