День відкритих дверей в ННІ післядипломної освіти та кафедрі аграрного консалтингу і туризму

11 квітня ННІ післядипломної освіти та кафедра аграрного консалтингу і туризму радо відкрили свої двері студентам коледжу культури та мистецтва, що розташований в самому центрі м. Києва поряд з Києво-Печерською Лаврою.

Знайомство з університетом розпочалося з адміністративного корпусу, де в холі проходила презентація наукових доробків факультетів та ННІ, в центральній актовій залі ректор Станіслав Ніколаєнко радо привітав гостей, відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Шевчук ознайомив з правила прийому на навчання до НУБіП України у 2018 році та було проведено святковий концерт творчих колективів кафедри культурології НУБіП України.

Гостей з коледжу, зацікавлених у подальшому навчанні за  спеціальністю “Туризм”, радо зустріли представники Інституту на чолі з заступником директора Терезою Микицей та завідувачем кафедри аграрного консалтингу і туризму Тетяною Кальною-Дубінюк в навчальній лабораторії аграрного консалтингу та сервісу.

Професор Тетяна Кальна-Дубінюк ознайомила гостей з особливостями навчання за програмою «Туризм», директор туристичної компанії OLDI TRAVEL Олеся Бровкіна запросила на стажування до сонячної Болгарії, а студенти 2 курсу поділилися з яскравими моментами свого навчання в університеті.

Знайомство з університетом було продовжено доцентом Оленою  Локутовою, яка зупинилася на інноваційному напрямку світового туризму – зеленому та агротуризмі та впродовж екскурсії по ботанічному саду розповіла про можливості університету в підготовці фахівців за цим напрямом. Далі, підкріплюючи слова враженнями, шлях гостей лежав через ботанічний сад до кафедри конярства і бджільництва.

Справжньою родзинкою програми для наших гостей стало відвідування та екскурсії в ННВЛ конярства, Голосіївську навчально-дослідну пасіку та Музеї бджільництва та лікарських рослин НУБіП України.

Завідувач кафедри конярства і бджільництва, д.с.-г.н, професор М. Г. Повозніков ознайом

ив гостей з лабораторією та учбовими класами кафедри та  мешканцями  стайні (конями та шотландськими поні), апі-будиночком проводження сеансів з  апітерапії та екпозицією музею бджільництва. 

Екскурсію музеєм лікарських роcлин провів сам його засновник Володимир Біленко. Під час екскурсії він ознайомив гостей з  колекцією музею, розповів про лікарські рослини та їх властивості.

Гості з коледжу культури і мистецтв були надзвичайно вражені самобутністю та унікальністю експозицій музеїв кафедри та виявили щиру зацікавленість в навчанні в університеті.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом