Зелений Гай
Категорія комфорту
Б (базовий)

Послуги та ціни

Ліжко / 1 ніч / 1 особа
450 грн

Житло, котре пропонується гостям

санітарні місця

У господарстві є

Віддаленність (у км)

Опис садиби

Це місце мало бути дачею поближче до природи й подалі від людей. Згодом зʼявилась мрія займатись улюбленою справою – варити сири, і, відповідно зʼявилась перша корова. 
З початком повномасштабного вторгнення почали приймати тварин, які виїжджали разом з власниками з гарячих точок/окупації або були евакуйовані військовими та волонтерами  з зони бойових дій, на сьогоднішній день більше 900 тварин пройшли транзитно й більше 400 залишились на постійне проживання, для них Зелений Гай став новим домом. Влітку 2022 року ми прийняли важливе рішення – будівництво нової ферми, закупили будівельні матеріали, 2 вересня їх привезли, а вже в ніч на 3 вересня всі вони були знищені внаслідок падіння збитої крилатої ракети типу «Калібр» на територію ферми. Тієї ночі вигоріли всі будівельні матеріали та корми, що були заготовлені для зимівлі наших тварин. 
Не втратити надію нам дали люди, які вже зранку приїхали допомагати розбирати наслідки, а після відкриття збору на відновлення ферми менше ніж за добу були зібрані кошти еквівалентні втраченому й вже за 4 доби ми змогли розпочати будівництво. 
Паралельно будівництву ми приймали нових і нових тварин. Більшість з них приїздили в стресі й потребували уваги. Ми їм приділяли багато уваги, гладили, обіймали та заспокоювали… і вони почали заспокоюватись, а ми зрозуміли, щоб відновлювати психоемоційних стан  тварин їм треба надати любов та комфортне життя, так ми стали реабілітаційним центром для тварин. 
Згодом до нас стали приїжджати ветерани, військові та родини ВПО, вони робили те саме, це їм допомагало розслабитись, відпустити погані думки й посміхатись. Ми усвідомили, що спілкуючись та заспокоюючи тварин відбувається відновлення не тільки їх самих, але і людей.

Окрім соціальної діяльності  ми намагаємось якомога глибше та ретельніше вивчити наш край та поширити цю інформацію серед населення. Ми приймаємо гостей демонструючи альтернативне сільське господарство, розповідаючи та показуючи наскільки цікавий і різноманітний наш край та його історія. Ми ділимось цікавими екологічними рішеннями та демонструємо, що життя може бути комфортним та екологічним одночасно.  Щороку до нас приїздить близько 12 000 відвідувачів і кожен відкриває для себе щось нове. Ми проводимо конференції, куди запрошуємо представників зеленого туризму й туристичні агенції, де знайомимось та вирішуємо спільні питання подальшого розвитку. За це ми отримали важливу відзнаку «Найстійкіший кейс зеленого туризму України-2023». 

У нашій команді ви зустрінете військових, ветеранів, науковців, краєзнавців, серед нас немає жодного фермера, але кожен із навчається, розвивається й щодня дізнається щось нове. 

Ми впевнені, що від наших дій сьогодні залежить наше майбутнє, майбутнє мільйонів українців.Залишіть свій коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись

Власникsirovarnia@gmail.com +38 (000) 000-00-00
вул. Зелена 2, с. Зелений Гай, Дніпровський район, Дніпропетровська область, 52066

Мапа проїзду:
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом