Практичний семінар «Сільський зелений туризм у вирішенні проблем самозайнятості населення»

29 травня 2019 року відбувся практичний семінар на тему «Сільський зелений туризм у вирішенні проблем самозайнятості населення».

Організатор семінару – Науково-методичний центр «Агроосвіта», за підтримки ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні».

На семінарі розглядалися питання розвитку сільського зеленого туризму, його переваги для власників, відпочивальників, сільських громад, регіонів, його вплив на розвиток соціальної інфраструктури, інших галузей та перспектив розвитку в різних регіонах країни. Практичний семінар завершився тренінговою частиною, де учасники шляхом роботи в групах мали можливість моделювати та визначати практичні кроки розвитку сільського туризму на рівні агрооселі чи району/території.

В семінарі взяли участь представники наукових установ, навчальних закладів, громадськості, влади та власників гостинних садиб. Захід був корисним для осіб, які бажають розпочати діяльність у сфері СЗТ, тих хто вже надає такі послуги, для викладачів, які готують фахівців у сфері туризму і підприємництва та інших зацікавлених осіб.

Поєднання теоретичної бази, аналізу закордонного досвіду, сучасних реалій та тренінгової практики сприяло появі жвавих дискусій та обговорень.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом