Запрошуємо сільські громади приєднатися до участі у проєкті «Перспективи сталого розвитку сільських територій»

ГО “Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Уукраїні” запрошує сільські громади приєднатися до участі у проєкті «Перспективи сталого розвитку сільських територій», який розпочинає Українська мережа сільського розвитку (УМСР), що об’єднує зусилля громадянського суспільства і академічної громадськості для сприяння збереженню і розвитку села на основі нових знань, успішних практик та партнерства.

Українська мережа сільського розвитку (УМСР) спільно з міжнародною некомерційною благодійною організацією DRA «За Європейське громадянське суспільство» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини розпочинає проєкт «Перспективи сталого розвитку сільських територій», спрямований на надання допомоги громадам у вирішенні актуальних питань сільського розвитку та підвищенні їхнього потенціалу для розбудови сільських спільнот.

У ході реалізації проєкту у 2021 р. для відібраних громад буде організовано онлайн навчання з методології підготовки соціально-економічного аналізу; учасники разом з експертами працюватимуть над оцінюванням місцевого потенціалу та відбором варіантів поєднання наявних ресурсів для виявлення можливостей сталого сільського розвитку. Протягом 2022 р. будуть організовані зустрічі з вітчизняними та міжнародними експертами для підготовки пріоритетних проєктів соціально-економічного розвитку; проводитимуться вебінари для вивчення німецьких практик локального розвитку та буде організовано навчальний тур для вивчення успішного вітчизняного досвіду. В результаті кожна громада матиме професійно підготовлений аналіз з проєктами соціально-економічного розвитку для їх подальшої реалізації.

Кінцевий термін подання заявок для участі у проєкті – 5 червня 2021 р.

Детальна інформація та анкета для подання заявки за посиланням: https://forms.zohopublic.eu/admin14/form/20212022/formperma/DO2oJIt5L6MHnQVxQleLKqpFogZ

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом