Заступник голови правління Спілки СЗТ в Україні взяла участь у XV Форумі мережі вільних місцевих політиків

У м. Кривий Ріг з 23 по 25 березня проходив XV Форум мережі вільних місцевих політиків, темою якого було визначено «Туристичний потенціал громад як каталізатор місцевої економіки».

Заступник голови правління ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Тетяна Шашкова виступила перед учасниками Форуму на тему: «Зелений туризм як туристичний потенціал для розвитку громади».

Учасники Форуму ознайомилися з діяльністю Спілки сільського зеленого туризму, яка активно популяризує сільський зелений туризм в Україні – відпочинку у селі. Спілка брала європейський досвід для своєї роботи.

Тетяна Шашкова зазначила, що варто розрізняти зелений туризм та бізнес, розказала про правове регулювання, законність цього виду туризму та очікувані результати від законодавства.

«Членом Спілки може стати будь-хто і це має свої переваги, – зауважила Тетяна. – Створений веб-ресурс для ефективної взаємодії власників об’єктів, туристів та партнерів Спілки. Члени Спілки – власники садиб мають можливість захисту, діє гаряча лінія. Зараз Спілка активно працює над створенням і подальшим розвитком кластерів сільського зеленого туризму в Україні».

Форум мережі вільних місцевих політиків організовується ГО «Центр громадянських ініціатив» та має на меті об’єднати людей, які визнають найвищими цінностями права людини, свободу слова, верховенство права та ринкову економіку, та докладають зусиль для перенесення владних повноважень і відповідальності на місцевий рівень, як найближчий  до громадян, усвідомлюючи, що зміни в країні досягаються тільки через зміни на місцевому рівні та несуть за собою збільшення можливостей громадянина та країни.

Залишіть свій коментар / Leave your comment

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Пароль не введено
*
Дякуємо, заявка відправлена.
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом